Önkormányzati lakás csere!
Kertvárosi 26 nm 1emeleti kis rezsijü önkormányzati lakásomat elcserèlnèm 1,5 szobás kertvárosi ugyancsak önkormányzati lakásra.Mozgáskorlátozottaknak ideális.2 liftel rendelkezik.Rèszleteket megbeszèljük.
FIGYELEM!
– Soha ne fizessen előre az eladónak, ha nem ismeri.
– Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem védi meg attól, hogy becsapják.
– Ha lehetséges, kérje el az eredeti számlát, és kérjen egy írásos nyugtát a vásárlásról.
– Ha az eladóval találkozik, ezt nyilvános helyen tegye.
Reklám
GUMISZERELÉS: Somogy Kadarkút >>>
Ingatlan|Lakáscsere kategórián belül a(z) Önkormányzati lakás csere! hirdetést nézi éppen, ami Pécs településen található.
Az aprohirdetési oldalunkon található Ingatlan|Lakáscsere kategória egyike a legnépszerűbb kategóriáinknak, ami remek lehetőséget biztosít azoknak, akik Pécs településen található ingatlanokat keresnek. A kategória nagyszerű választás lehet azok számára, akik lakásokat, házakat, vagy üzlethelyiségeket keresnek.
Az oldalunkon található Önkormányzati lakás csere! hirdetés egy remek lehetőséget kínál azok számára, akik Pécs településen található ingatlanokat keresnek. A hirdetés részletes leírást és képeket tartalmaz az ingatlanról, valamint információt a helyéről és a környezetről is. A hirdetés részleteit megnézve, az érdeklődők könnyedén eldönthetik, hogy az ingatlan megfelel-e az igényeiknek.